התחברות לחברים


ברוכים הבאים לאתר המכירות של תכלית פתרונות מחשוב ותקשורת באינטרנט. אתר קניות שמבטיח לך שירות מקצועי אמינות ואחריות על כל קניה. אתר המכירות מופעל ע"י צוות מקצועי בתחום המחשבים והתקשורת ומציע בנוסף, יעוץ ללקוחות טרם קניה והתאמה מרבית של  המוצר ללקוח (להלן:"האתר").

באתר מוצעים למכירה מגוון רחב של מוצרים ושירותים ממיטב היצרנים והמשווקים כל זאת במחירים אטרקטיביים ובתנאים מיוחדים.

  1. כללי:

1.      הקניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן כל רכישה באתר מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

2.      האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

3.      אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.

4.      אין באמור בתקנון זה כדי לגרוע מהוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") והתקנות אשר הותקנו מכוחו, ככל שהן חלות על האתר (להלן: "ההוראות"), למעט במקרים בהם ניתן להתנות על הוראות כאמור והתניה כאמור בוצעה, במסגרת פעילות האתר אם במפורש או במשתמע.

  1. הזמנת מוצרים ו/או שירותים

1.      כדי לרכוש מוצר או שירות באתר יש לציין תחילה שם משתמש לפי בחירתך וסיסמא אישית, אשר תלווה אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה כגון: כתובת, דוא"ל אלקטרוני, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי.

2.      העסקאות באתר מאובטחות בטכנולוגית SSL, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום אבטחת מידע. על ידי שימוש בטכנולוגיה זו המידע בדבר הפרטים האישיים בכלל ופרטי כרטיס האשראי בפרט, מוצפנים ומאובטחים.

3.      המוצרים המוצעים במסגרת פעילות האתר הנם מאת מיטב היצרנים בארץ ובעולם.

4.      קרה והזמנתם מוצר כלשהו והתברר לכם שקבלתם מוצר שונה מזה שהזמנתם תוכלו להחזיר את המוצר (באריזתו המקורית) תוך 3 ימים. כמובן ואם התברר שחלה טעות בחברתנו לגבי התאמת המוצר להזמנה המשלוח על המוצר חל על חברתנו,כמו כן יסופק המוצר המבוקש בשנית,ללא תוספת כל תשלום מצד הלקוח.
תמונות המוצרים באתר לרוב תואמות את המוצר המקורי, אך יתכנו שינויים בחלק מהמוצרים, בכל מקרה, אין להתייחס לתמונה כאל המוצר שתקבלו. מה שקובע להזמנה זה היצרן והדגם של המוצר שנבחר.

5.      ישנם מוצרים הנקראים "מוצרי OEM" המגיעים ללא אריזה, כבלים או תוכנה. מוצרי OEM הם מוצרים חדשים לחלוטין ונהנים משירות ואחריות מלאים של היבואנים.

6.      רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הזמנתך כברת ביצוע. לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי, ישלחו המוצרים

7.      לעיתים ישנה טעות במחיר המוצר או בתיאורו,אם ישנה בהזמנה שלכם טעות מסוג זה,אנו נעדכן אתכם בפרטים הנכונים ונאפשר לכם להחליט אם לבטל או לאשר את ההזמנה. אנו משתדלים מאוד שלא יקרו טעויות מסוג זה ומתנצלים מראש אם כן.

8.      אם מוצר מסוים חסר במלאי של היבואנים , חברתנו תציע לכם מוצר חילופי קרוב עד כמה שאפשר בתכונותיו למוצר המוזמן. לא תרצו את המוצר החילופי,תוכלו לבטל את ההזמנה,ללא כל התחייבות.אם תרצו את המוצר החילופי,תעדכנו אותנו בהזמנה חוזרת. העדכונים יבוצעו או באמצעות דואר אלקטרוני או בטלפון המפורסם בדף צור קשר.

9.      ישנם מוצרים המוצעים במחירים מיוחדים לזמן קצר ביותר ובמלאי קטן(לרוב נמכרים בטווח של שעות ספורות), מוצרים אלה בד"כ מוצעים לנו ע"י היבואנים לתקופה קצובה ובמחיר מיוחד, אנו מעוניינים להציע ללקוחות האתר את המחירים המיוחדים אך אנו מודיעים מראש שבמקרים כאלה לא נוכל להתחייב לא למלאי זמין ולא למחיר האטרקטיבי לאחר תום המבצע. בנוסף,אם אזל המוצר במחסני היבואן יכול להיות מצב שהמוצר מוצע אך אינו קיים במלאי. לגבי מוצרים אלה – אנו מתנצלים מראש אם לא קיים במלאי ומציעים לכם להתקשר טרם הרכישה באתר לוודא את זמינותו ומחירו. כמובן שבמידה ובוצעה הזמנה דינה יהיה כמתואר בסעיף הקודם.

3.      תנאי תשלום

1.      ישנן 2 שיטות תשלום:

א.      תשלום בכרטיס אשראי בממשק האתר או דרך הטלפון.

ב.      מזומן(שטרות כסף) במעמד קבלת המוצר בחנות האתר שכתובתה מצוינת בדף "צור קשר"

2.      למוסדות ועסקים תנאי תשלום נוספים, אנא צרו קשר בטלפון המופיע בדף "צור קשר" בשעות הפעילות.

4.      משלוח ואספקה

1.      משלוח עד בית הלקוח (הכתובת שצוינה בטופס ההזמנה) יבוצע תוך 14 ימי עבודה מיום חיוב כ. האשראי של הלקוח.

2.      במידה והמוצר אינו נמצא במלאי החנות הוא מגיע מהיבואן תוך 48 שעות ונשלח ללקוח בטווח המשלוח הרגיל.

3.      המוצרים מגיעים ע"י חברת משלוחים חיצונית/דואר רשום לפי שיקולי החנות, ומגיעים בד"כ תוך יומיים עד 7 ימים מיום המשלוח.

4.      המשלוחים הינם לכל חלקי הארץ למעט ישובים שדואר רשום אינו מגיע אליהם.

5.      מכל מקרה של הזמנת מוצר שמחיר המשלוח שונה מהמחיר הנקוב באתר, צוות האתר יידע את הלקוח בהצעת המחיר החדשה למשלוח, במקרה כזה יוכל הלקוח לבחור אם לבטל את ההזמנה.

5.      אחריות ושירות  

1.      האחריות הינה אחריות יבואן או יצרן האתר וחנות האתר מהווים ספקי שירות בלבד.
תנאי האחריות ושירות הלקוחות הם בכפוף לתנאיו והחלטתו של היבואן בארץ.

2.      בכל מקרה האחריות תינתן במעבדת תכלית פתרונות מחשוב ותקשורת שנמצאת ברח' שד' משה דיין 150 ירושלים  בלבד, ללא שום קשר למגוריו של הלקוח. מחיר המשלוח למעבדה בכל מקרה יחול על הלקוח.

3.      פגיעה פיזית , נזק פיזי או שבר גורמים לפקיעת האחריות. הסרת מדבקת אחריות או קריעתה מסירה את האחריות מן המוצר .

4.      האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק, קצר חשמלי , שריפה, רטיבות או שימוש לא נאות במוצר. הרכבה לקויה של חלקים עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות. במקרה של בעיית תוכנה ולא חומרה יחויב במחיר בדיקה במעבדה - עלות של 80 שקלים.

5.      מומלץ לבצע גיבוי מקיף לפני מסירת המחשב למעבדה, אין אחריות על מידע ותוכן הדיסק בשום מקרה.

6.      אחריות על מדפסות, סורקים, מחשבי מותג, מחשבים ניידים תינתן במעבדות היבואנים בלבד.

7.      כל מוצר הנהנה משירות ואחריות מהיצרן/יבואן/משווק חיצוני תינתן במעבדות השירות של אותו יצרן/יבואן/משווק בלבד.

8.      מוצר שאינו באחריות – ישלח ללקוח על חשבונו.

9.      דיסקים קשיחים חיצוניים לגיבוי לא יוחלפו במקרה של פתיחת המוצר לצורך גיבוי או אם קיים בהם נזק פיזי או שבר.

10.  מערכות מחשבים ללא רישיון הפעלה חוקי לא יטופלו במעבדה.

11.  הדין החל על ההזמנות באתר הוא הדין הישראלי בלבד.

12.  סמכות השיפוט הייחודית לכל דבר ועניין נתונה לבית המשפט במחוז ירושלים.

6.      ביטול והחזרת מוצרים

1.      ברשותך האפשרות להחזיר את המוצר תוך 14 יום,המוצר חייב להיות סגור באריזתו המקורית(ללא פתיחת האריזה, הן החיצונית- עטיפת הניילון והן האריזה עצמה או שימוש במוצר).

2.      במקרה שנפתחה האריזה אך המוצר הוחזר במצב חדש לגמרי(ללא שימוש וללא פגמים כולל סימנים אסטטים) תקבל זיכוי כספי מלא, פרט לניקוי משלוח החבילה ו-5% מערך המוצר או 100 ש"ח,הנמוך מביניהם (חוק הגנת הצרכן(

3.      קרה והזמנתם מוצר כלשהו והתברר לכם שקבלתם מוצר שונה מזה שהזמנתם תוכלו להחזיר את המוצר (באריזתו המקורית) תוך 3 ימים.
כמובן ואם התברר שחלה טעות בחברתנו לגבי התאמת המוצר להזמנה המשלוח על המוצר חל על חברתנו,כמו כן יסופק המוצר המבוקש  בשנית,ללא תוספת כל תשלום מצד הלקוח.

7.      שירות לקוחות ויצירת קשר

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה הערה או הארה, אנו זמינים עבורכם בשעות פעילות החנות בטלפון 077-7100170(רב קוי) בימים א'-ה' בשעות 10:30-19-30. אנו ממליצים בכל מקרה להתייעץ עימנו טרם הקנייה ולקבל את המלצתנו בהתאמת המוצר עבורך.

קנייה מהנה.

צוות תכלית פתרונות מחשוב ותקשורת                                                                       [למעלה]                    [הוסף למועדפים]                                                                                                

לייבסיטי - בניית אתרים